Telefon
WhatsApp

Konya Klima Servisi Fiyatları

Klimalar soğutma çevirimi dediğimiz; ısının düşük sıcaklıktaki kaynaktan, yüksek sıcaklıktaki ortama yollanması ile yaşanılan alanların soğutulması için kullanılan cihazlardır. Sadece ortamda bulunan havanın soğuması için değil, ortamda bulunan fazla nemi alarak taze bir hava sağlamak için de kullanılabilen bir cihazdır.

Klimanın başarılı bir alanda kullanılması için uygun olan çeşidininde kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple de klima çeşitleri, klimanın kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Ortamına uygun belirlediğimiz klimamızın belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmamış klimaların dış ve iç drenaj hatlarında su kaçakları ve tıkanmalar gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu durum sonucunda kumanda paneldinde kısa devre oluşabilir ve emniyet sistemlerinin devre dışı kalması sonucunu ortaya çıkartabilir. Tüm bu sorunlar sonucunda ise yüksek maddi hasara yol açabilkeceği gibi patlamalarda oluşabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için ve klima servisi fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıda belirttiğimiz telefon numarası ile Konya klima servisimize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

KONYA KLİMA SERVİSİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Konya Merkez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlamaktayız. 40 yıldan fazla süredir bulunan sektörel tecrübe ve uzman kadromuz ile klima servisi için sizlerin yanındayız. 0332 350 9944 telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz.