Telefon
WhatsApp

Konya Klima Servisleri

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez soğutma cihazlarından olan klimalar, ortamın havasını dilediğimiz gibi şekillendirebilmemiz imkanlar sunuyor. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji ile klimalarımız hem ısıtma hem soğutma için kullanılabilir. Bu noktada klimalarımızın daha etkili ve verimli çalışabilmesi için düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Klima bakımı, yetkili servis hizmetiyle yapılan bir işlem ve bu noktada Konya klima servisi kullanımı için bünyemizde bulunan uzman ekibimiz ile klima problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Konya Klima Teknik Servisi

Klimanın uzun vaade içerisinde ve etkili bir şekilde çalışması için, klima bakımlarının belirli dönemlerde ve düzenli, bir şekilde yapılması klimanın uzun süreli kullanımı için önemlidir. Bu noktada klima teknik servisi içerisinde neler yapıldığına bir göz atalım:
Klima iç ve dış ünite bakımı
Klima çalışır vaziyette iken yapılan bakım
Drenaj hattı bakımı
Bakır Boru hattı bakımı yapılır. Konya bölgesinde bulunan klima teknik servisimiz ile bu hizmetlerden hızlı ve etkili bir biçimde yararlanabilirsiniz.

Konya Klima Servisine Ulaşın

Konya Klima, Konya ve bölgelerindeki tüm semtlerde aynı gün içerisinde hizmet sunduğu için klima servisimize ulaşmanız çok kolay. Hizmetlerimiz içerisinde; Klima onarımı, bakımı ve montajı bulunmaktadır. Sizlerin bir telefon kadar yakınındayız. Siz de Konya Klima Teknik Servis hizmeti almak için bizlere 0332 350 9944 telefonundan ulaşarak bilgi edinebilir ve teknik servis hizmetlerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.