Telefon
WhatsApp

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi olarak Vestel marka klimaların tamir ve bakımlarını, tam donanımlı ve uzman ekip arkadaşlarımızla garantili parça değişimi, doğru arıza tespiti ve %100 garantili hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızın parçalarını orijinalleriyle değiştirip montajını yapmaktayız.

Klimanızın tam performanslı ve stabil bir şekilde çalışabilmesi için, rutin olarak yıllık bakımları yapılmalıdır. Güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti en büyük odak noktamızdır. Bu anlamda profesyonel ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Vestel klimalarda sık karşılaşılan sorunlar;

Sigorta elektrik aksamı sorunları,
Klima işlevi, koku sorunları,
Şiddetli ses ve uyarı sesleri sorunları,
Kumanda sorunları,
Ana işlevi olan soğutma ve ısıtma sorunları,
Vestel Klima Servisi olarak profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Vestel Klima Onarımı

Vestel klima servisi olarak klimalarınızın yerinde gerek yedek parça gerek onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Vestel Klima Servisi Split Klima, Multi Klima, Vrf Klima, Salon tipi Klima, Kaset tipi Klima, Yer tavan Klima, Chiller Sistemleri, Isı pompası gibi günlük hayatınızda ev ve işyerlerinizde bulunan klima modellerinin tamamında ortaya çıkabilecek ARIZA, BAKIM ve MONTAJ taleplerinize çözüm sağlamaktadır.

Vestel Klima Teknik Servisi

Vestel klima servisi çözüm merkezimize telefondan 7/24 kesintisiz ulaşabilir, Uzman ekibimizden oluşan müşteri temsilcimizden sorunlarınıza en kısa sürede cevap alabilirsiniz. Vestel Klima Servisi, Vestel Klima Teknik Servisi, Konya Klima Servisi, Konya Vestel Klima Servisi